HOME üyelerine bir fırsat daha

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Hammer Müzik ile yaptığımız anlaşma sonucu, HOME üyelerine, kimlik kartlarını göstermeleri halinde, alacakları Dream Theater CD' lerinde %5 indirim fırsatı sağlamıştık. Bu fırsat hala devam ediyor ve edecek. Bunun yanında Taksim Mephisto ile yaptığımız anlaşma sonucunda, yine HOME Üyelerine, kimlik kartlarını göstermeleri halinde, tüm alışverişlerinde nakitte %10 ve kredi kartında %5 indirim imkanı sağlıyoruz. Ayrıca yalnızca Taksim Mephisto 'da Axess haricindeki tüm kredi kartlarına 6 ay taksit yapılıyor. HOME üyelerinin yararlanacağı fırsatlar bunlar ile bitmiyor, gittikçe genişliyor. 2004 yılı HOME kimliklerinizi göstererek bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sürprizler devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin.

İndirim oranları

Kadıköy Hammer Müzik : Dream Theater CD 'lerinde %5

Taksim Mephisto : Alışverişlerde nakitte %10, kredi kartında %5
Axess dışındaki kredi kartlarına 6 ay taksit.


( Yukarıdaki indirimler sadece HOME üyelerine özeldir. 2004 Kimlik kartlarını göstererek bu indirimlerden yararlanabilirler )

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.