HOME hakkında

HOME : Dream Theater Resmi Fan Kulübü, 2001 yılında kurulmuş ve bu güne kadar kişisel çabalarla ayakta kalmış tamamen gönüllü insanların yönettiği bir oluşumdur. Bu sitede verilen bilgiler (gecikmeli olabilir) web veya profesyonel kaynaklardan alınmaktadır.

2001 yılında kurulan kulübümüz aynı yıl Dream Theater tarafından official (resmi) statüsüne yükseltilmiş Türkiye'nin ilk resmi fan kulübüdür. Bugüne kadar çeşitli organizasyonlar gerçekleştirdik ve birçok organizasyona destek olduk. Türkiye'deki Dream Theater hayranlarının grup hakkındaki doğru bilgilere en kısa sürede ulaşmasını ve grupla yakınlaşmasını ilke edinmiş kulübümüz tüm Dream Theater konserlerinde kısıtlı sayıda da olsa üyelerini grupla tanıştırma şansına sahiptir. Fotograflar sayfamızdan daha önceki etkinliklerimiz ile ilgili fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Dream Theater Türkiye Resmi Fan Kulübü Yönetim Kurulunu tanımak için Yönetim Kurulu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Fan kulüp üyeliği ile ilgili bilgi almak için lütfen Fan Kulüp Üyeliği sayfamızı ziyaret edin.

Site ve kulüp ile ilgili destek, soru, sorun, istek ve önerileriniz için İletişim sayfamızı ziyaret edip bize e-posta gönderebilirsiniz. Lütfen görüşlerinizi bizden esirgemeyin...