ProgIstanbul 2005

Ülkemizde düzenlenecek olan ilk ve tek progressive müzik festivalinin tanıtım sponsoru HOME oldu. Festivali, ülkemize dünyaca ünlü grupları getiren ve müzik sektörüne büyük katkıları bulunan RockIstanbul.ORG düzenliyor. Progressive müziğin ülkemizdeki gelişimi açısından büyük role sahip olan festival mart sonu ve nisan ayı ortasına kadar sürecek.

Festivale katılacak gruplar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Şu an için kesin olan gruplar Enchant ve Andromeda. Festival içerisinde büyük bir HOME partisi de olacak. ProgIstanbul 2005 festivalinin resmi forumları ve bilgi için : http://www.dt-home.com/forum adresindeki ProgIstanbul 2005 forumunu ziyaret edebilirsiniz. Festivalin resmi web sitesi ise : http://www.rockistanbul.org/progistanbul/

Gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca HOME, Fates Warning konserinde olduğu gibi bu festival için çeşitli konserlere ve etkinliklere davetiye kazanma şansını da sizlere sunacak. Ülkemiz progressive müzik sektörüne büyük katkısı olacak bu festivale tüm progressive müzik severlerin desteklerini bekliyoruz.

Festival hakkındaki bilgiler ve kesinleşen grupları web sitemizden duyurmaya devam edeceğiz. Takipte kalın...

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.