Taviz Yok !

Yaptıkları müzikten ve tarzlarından taviz vermeyen, içlerinden geleni olduğu gibi yansıtan bu iki müzisyen, dinledikleri müzikten ödün vermeyen hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Nisan ayında 3. albümü 2004 İstanbul u çıkaran Pentagram grubunun eski üyesi ve Türkiye nin sayılı rock müzisyenlerinden Demir Demirkan ve ilk albümü Set Me Free!! ile müzik dünyasına yeni bir nefes getiren gitar virtüözü Cem Köksal, 28 Mayıs 2004 Cuma gecesi İstanbul Yeni Melek Gösteri Merkezi'nde sahne alacaklar.

Demir Demirkan, bestelediği ve sözlerini yazdığı şarkı ile gelen Eurovision birinciliğinden sonra, kendisinin de keyifle dinleyebildiği bir albüm olarak nitelendirdiği üçüncü albümü 2004 İstanbul u geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü ve kısa sürede büyük bir çıkış yakaladı. Türk Rock konseptinin gelişmesinde Pentagram daki gitaristliğinden solo kariyerine kadar geniş bir yelpazede önemli rolü olan sanatçının etkileyici konser performansı da sabırsızlıkla bekleniyor.

Ülkemizde daha önce pek denenmemiş hard n heavy türünde, tamamı İngilizce sözlü ve enstrümantal parçalardan oluşan, Universal Müzik etiketiyle piyasaya sürülen albümüyle müzik dünyamıza yeni bir yaklaşım getiren Cem Köksal ilk konseri için İstanbul'da sahne alacak. Bu konserde Cem Köksal'a, vokalde albümde de birlikte çalıştıkları Türkiye nin en tanınmış rock grubu Pentagram ın solisti Murat İlkan ve davulda Şebnem Ferah'ın ekibinden Aykan İlkan eşlik edecek.

Biletler www.ticketturk.com da, Ticketturk Çağrı Merkezi nde ( Tel: 216 – 572 20 03 ) ve Ticketturk satış gişelerinde. ( ETS SHOP Harbiye, ETS SHOP İş Kuleleri 4.Levent, ETS SHOP Kızıltoprak, Seyhan Müzik Kadıköy, GROOVE Nişantaşı, İstiklal Kitabevi Beyoğlu, Trivia-Metro City Levent, Beyaz Adam Kitabevi Bakırköy )

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.