Dream Theater Konseri Ertelendi

14 şubat 2004 Dream Theater konseri grubun resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre daha sonraki bir zamana ertelenmiştir. Bu tarih haziran ayı için planlanıyor. Ayrıca şu an Haziran aylarında bir Avrupa turnesi "gözükmüyor" olması, bu turnenin şu aralar ayarlanmakta olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, 14 şubat tarihi de herkese açıklanmadan çok önce kesinleşmişti. Kesin tarih belirlendiğinde sitemizden açıklama yapılacaktır.

Bir önceki Konser iptal söylentileri hakkında başlıklı haberimiz Jordan Rudess 'in kişisel sitesinde yaptığı hatadan kaynakladığını söylemeleri üzerine yazılmıştır. Şu anda elinde bileti olanların, biletlerini saklamalarını tavsiye ediyoruz. Zira organizasyon şirketinin bilet almış olup da DT tarafından manevi zarara uğratılmış olan bizlere ufak da olsa bir jest yapmayı düşündüklerini söyleyebiliriz. Daha sonra yapılacak konserde bu biletler geçerli olacaktır.

Dream Theater Resmi Sitesinde Yapılan Açıklama için :

http://www.dreamtheater.net/tourdates.php#turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Açıklama ise şöyle

Concert in Turkey to be rescheduled

Due to circumstances occurring after the booking of the show in Istanbul, Turkey, Dream Theater will not be able to perform as scheduled on February 14, 2004. Every effort is now being made to reschedule the show some time in June of 2004. We hope to have a new date secured very shortly. Ticket holders should hold onto their tickets, as these will be valid for the new show.


Türkçesi :

Türkiye konseri ileri bir tarihe ertelendi

Konserin organize edilmesinden sonra gerçekleşen olaylardan ötürü, Dream Theater 14 Şubat 2004 tarihinde planlandığı gibi İstanbul'da sahne alamayacak. Konseri Haziran ayı civarında bir tarihe ertelemek için her türlü efor sarfedilmekte. Çok yakın bir zamanda yeni tarihin kesinleşmesini umuyoruz. Bilet sahipleri biletlerini saklamalılar, yeni konserde bu biletleri geçerli olacaktır.

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.