HOME Üyelerinin Dikkatine

Bildiğiniz gibi fan kulübümüz, paralı üye alımına başlamadan önce, dernek statüsüne geçmiş ve Türkiye Cumhuriyeti yasaları karşısında da resmi bir kimlik kazanmıştı. Derneğin kurulmasından bu yana geçen 2 yıl boyunca bunun sayısız faydasını gördük. Ancak değişen şartlar ve özellikle de ekonomik problemler üstüste eklenince, fan kulübün geleceğini kurtarmak için, Dernek statümüzü feda etmeye karar verdik.

Detaylı açıklamaların yapılacağı ve derneğin (kulübün değil) feshedileceği Olağanüstü Genel Kurulumuz,

21 Aralık 2003, Pazar günü Saat: 13:00 - 15:00 arasında, Göztepe/Kadıköy'de, aşağıda adresi bulunan mekanda yapılacaktır.

Bu toplantıda gerekli çoğunluğun sağlanamaması halinde (dernek üyelerinin yüzde 50'sinden azının gelmesi halinde), toplantı bir sonraki haftaya ertelenecektir. Bu durumun önlenmesi için, bir önceki genel kurulda olduğu gibi özellikle İstanbul'daki üyelerimizin mutlaka genel kurulda hazır bulunmaları gerekmektedir.

HOME Üyelerinden gerekli hassasiyeti göstermelerini ve 21 Aralık 2003 Pazar günü, saat 13'te, genel kurul'da hazır bulunmalarını rica ediyoruz.

HOME Yönetim Kurulu

Dream Theater Hayranları Derneği Olağanüstü Genel Kurulu

Tarih: 21 Aralık 2003, Pazar
Saat: 13:00 - 15:00
Yer: Uzay Konferans Salonu, Göztepe Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,Uzay Sitesi B Blok No:193/1 Kadıköy/İSTANBUL ( Minibüs Caddesi üzerinde, Kadıköy - Göztepe istikametinde, Marmara Üniversitesi'ni geçtikten hemen sonra sol tarafta. )

NOT: Yanlış anlamalara yol açmaması nedeniyle tekrar etmek istiyoruz, kapanan dernektir, fan kulüp değil. HOME, artık kira gideri de olmayacağından, eskisinden daha güçlü ve rahat bir şekilde işleyişine devam edecektir.

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.