Dream Theater yeniden Türkiye 'de

27 Eylül 2003 tarihinde birinci ağızdan edindiğimiz bilgiye göre Dream Theater 14 Şubat 2004 tarihinde Yeni albümü Train Of Thought turnesi dahilinde Cumartesi günü yeniden Türkiye'de sevenleriyle olacak. Şu anda konser salonu CNR olarak belirlenen konserin biletleri de Biletix 'te satışa çıktı. Konser salonunda akustik için özel çalışmalar yapılmakta. Online bilet almak için aşağıda tam adresi veriyoruz :

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=DFIE5

Konser biletleri kısa bir süre için bu adresten indirimli olarak temin edilebilir. Daha sonraki zamanlarda bilet fiyatları artacaktır. Geçen seneki gibi konsere 1 - 1,5 ay kala yayınladığımız konser özel sayfamız bu senede büyük bir titizlikle hazırlanmakta. Konser özel sayfamızda mekan bilgileri, fotoğrafları, bilet gişeleri, anketler ve diğer bilgiler yer alacak. Elimize kesin bilgiler geldikçe sizlere buradan duyurmaya devam edeceğiz. Bu senede konsere diğer ülkelerden fanlar katılacak. Yeniden türbülansa girmeye hazır olun ve home 'u takip etmeye devam edin...

Resmi Dream Theater Tur Tarihleri için ziyaret edebileceğiniz adresler :
http://www.dreamtheater.net/tourdates.php

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.