Genel Kurul İlanı

Dream Theater Hayranları derneği başkanlığından Genel Kurul ilanı

Derneğimizin İlk Genel Kurul Toplantısı aşağıda belirtilen gündemle 23/02/2003 tarihinde saat 14.00'da Sidonya Hotel - Rıhtım Caddesi Nemlizade Sokak No:34 Kadıköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı yeter sayı aranmaksızın 03/03/2003 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Tüm üyelerimizin bu toplantıda hazır bulunmaları önemle duyurulur.

Finallerimizin hemen arkasından içine girdiğimiz yoğun çalışmaların sonucunda YK olarak genel kurul hazırlığımızı bitirmiş bulunuyoruz.

Tüm üyelerimizden ricamız, 23/02/2003 günü belirtilen yer ve saatte hazır bulunmaları. İlk toplantıda çoğunluk sağlanması hem çalışmalarımızın sağlığı hem de aksamaması açısından çok önemli. Özellikle istanbul'da oturan üyelerimizden bu konuda çok daha fazla hassas olmalarını rica ediyoruz.

Üyelerimizin bu toplantıda bulunması dernek çalışmalarından ve 2003 yılı faaliyet programından haberdar olmaları, eleştirilerini ve önerilerini YK'na sunmaları ve YK ile birebir iletişim kurmaları açısından çok fazla önem taşımaktadır.

Böylesine önemli bir durumda üyelerimizin sadece 2 saatlerini HOME - DTHD adına ayıracaklarını ümit ediyoruz.
23/02/2003'de görüşmek üzere

Dream Theater Hayranları Derneği
Yönetim Kurulu

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.