Bu yılki Fan Kulüp CD leri neden hala dağıtılmadı ?

Dream Theater Fan Kulüpleri, 1996'dan bu yana üretmekte oldukları Fan Kulüp CD'lerini bu yıl da ürettiler. Bu yılki Fan Kulüp Özel CD'sinin ismi Taste The Memories.

Images and Words albümünün 10. yılını kutlamak amacıyla 1992-1993 yıllarındaki canlı kayıtlardan oluşan, önceki yıllardan farklı olarak da 8 sayfalık bir kitapçıkla beraber gelen bir cd, Taste The Memories.

Bu cd hala üyelerimizin eline ulaşmadı, çünkü cd'yi içinde başka birçok sürprizin olacağı kalınca (!) bir zarfla birlikte yollamayı düşündük. Bu zarfın içinde elinize geçecekler ise:

Konser Özel CD-Rom'u ( Dream Theater, 8 Kasım 2002 İstanbul Konseri'nin tüm ayrıntıları.. Sesler, video görüntüleri, fotoğraflar, Mike Portnoy ile yapılan CNN Türk röportajı, World Tourbulence'2002 turnesi ile ilgili bilgiler ve daha birçok sürpriz )

Taste The Memories CD'si
Dream Theater İstanbul Konseri afişi
Dream Theater İstanbul Konseri Setlist'i
Sürpriz HOME stickerları.
Şubat sonunda yapılacak olan Olağan Genel Kurul'un davetiyesi

Konser Özel CD-Rom'umuzun hazırlanması ve baskısı biter bitmez bu zarf adresinize postalanacaktır. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bunun yanında çok yakında web sitemiz ve forum'umuz güncellecek. Artık Dream Theater ile ilgili haberleri çok daha hızlı ve rahat öğrenebileceksiniz.

Kısacası sadece bekleyin, nefeslerinizi tutun ve sürprizlere hazırlıklı olun!

HOME:Dream Theater Türkiye Resmi Fan Kulübü Yönetim Kurulu

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.