Sınırlı sayıda bilet tekrar satışa çıktı ve tükendi

8 Kasım Dream Theater İstanbul konseri için sınırlı (çok az) sayıda ekstra bilet bugün (Salı) Taksim-Mephisto'da satışa sunuldu ve aldığımız duyumlar doğrultusunda bilet için sıraya giren insanların oluşturduğu kuyruk birkaç saat içinde bu biletleri biz daha haberini bile giremeden tüketti. Fanlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Konser için son günleri sayarken hala bilet arayan insanlar için bizim yapabileceğimiz tek şey biletini satmak isteyenlerle onları buluşturmaktır. Biletini çeşitli sebeplerden dolayı satmak veya başka bir Dream Theater fanının seyredebilmesi için vermek isteyen arkadaşlarımız lütfen admin@dt-home.com adresine ulaşılabilir telefon numaralarını bıraksınlar. Eğer foruma üyelikleri varsa Genel Forum ve DT ve Müzik Forumu altındaki ilgili başlıklarda bilet arayan arkadaşlarımızla forum üzerinden bağlantıya geçebilirler.

Bilet arayan insanların da ulaşılabilir telefon numaralarını aynı e-posta adresine bırakmaları ya da forum üyelikleri varsa forumdaki ilgili konu başlıkları altında bunu belirtmeleri işleri hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Kimsenin dışarıda kalmasını istemezdik ancak bilet sayısının sınırlı olduğu biletler satışa çıkmadan önce önemle duyurulmuştu. Konser günü alanda biletini satmak isteyen insanların olabileceğini varsayarak şansınızı denemeniz de mümkün. İçeri giremeyecek olanlar da olsa bile imkanı olan herkesi Dream Theater sevgisini paylaşmak üzere orada görmek istiyoruz.

Umudunuzu kaybetmeyin !

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.