Ankette yaşanan usulsüzlük ile ilgili

HOME : Dream Theater Türkiye Resmi Fan Kulübü olarak, iyi niyetle herkese açık olarak hazırladığımız ve ileride konserle ilgili hoş bir anı olarak hatırlanacağını umduğumuz Anket'imiz, beklendiği üzere, bulduğu her güzelliği suistimal etmekle saygı göreceğini sanan bazı kişi/kişilerce cılız bir saldırıya uğramıştır.

Usul dışı bir uygulama sonucu, kısa bir süre içinde 100'ün üzerinde oy alan Pull Me Under + Master Of Puppets seçeneğinin oyları, saldırıdan önceki rakamına geri çekilmiştir. Ayrıca anketteki güvenlik uygulamaları sıklaştırılarak tekrar yapılabilecek olan olası bir saldırı için gerekli önlemler alınmıştır.

Sahip olduğu tek oy hakkını kullanarak ankete oy veren dostlarımızın hakkının yenmemesi için bu tarz çabalardan kaçınılmalıdır. Netice itibariyle, bu anket, Dream Theater'a sadece bir öneri olarak sunulacaktır. Dream Theater setlist'lerini belirlemekte tamamen özgürdür. Tekrar yapılacak bir saldırı halinde HOME, yaptırım gücünü kullanacaktır.

Sözü geçen şarkı veya bir başkası, bu şekilde bir usulsüzlük yoluyla binlerce oy alsa da, böyle bir usulsüzlüğü Dream Theater'a rapor etmemiz halinde o şarkının çalınması tehlikeye girecektir.

İlgilenenlere duyurulur.

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.