Dream Theater ve Iron Maiden Amerika Turnesi

Dream Theater bu yaz Amerika kıtasında yapılacak ve 1 ay sürecek Kuzey Amerika turnesinde Iron Maiden a destek grubu olacak. 9 Haziranda başlayacak ve 20 Temmuz tarihi itibariyle bitecek olan turnenin duraklarından bir tanesi Madison Square Garden. Dream Theater, uzun kariyerinde ilk defa dünyanın en ünlü arenalarından biri olan MSG'da çalacak.

Bu tur aynı zamanda Dream Theater tarihinde bir kilometre taşı olacak. Mike PORTNOY bu tur için söyle söylüyor : Bizim için bir hayal gerçek oldu. Dürüstçe söylemek gerekirse, 25 yıllık birlikteliğimiz ve sahne kariyerimizde sadece 3 gruba destek grubu oluruz ve bunlardan biri Iron Maiden. Bu bizim için bir onur. Geçen yıllar içinde Iron Maiden ile birçok festivalde ve konserde birlikte çaldık ve hemen hepsi yurt dışındaydı. En nihayetinde onlarla bir turne yapıyor olmak heyecan verici. Bu turne fanların kaçırmak istemeyecekleri harika bir turne olacak!

İlk kez Madison Square Garden'da çalmak bizim için büyük bir başarı. Dream Theater yıllar boyunca Tokyo - Budokan, Londra - Wembley Arena, New York - Radio City Music Hall gibi arenalarda çalarak birçok hayalini gerçekleştirmiş ama MSG da çalmayı atlamıştır. 12 Temmuz ile birlikte Iron Maiden ile bu hayalimizi de gerçekleştireceğiz.Tur tarihleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

http://www.dt-home.com/TurTarihleri/5/Iron-Maiden-Dream-Theater-Kuzey-Amerika-Yaz-Turu.aspx

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.