Dream Theater Spirit Of Prog ödülü ile onurlandırıldı

Dream Theater 2009 Classic Rock Ödüllerinde Spirit Of Prog başarı ödülü ile Londra'da geçen akşam (03.11.2009) onurlandırıldı. Ödül progressive rock efsanesi Rick Wakeman tarafından ufak bir şakayla Mike PORTNOY'a sunuldu. Rick Wakeman ödülü verirken : ödülü kendi alamadığı için kıskandığını ima ederek aynı zamanda bu kadar kıymetli bir alıcıya gittiği için sevindiğini söyledi.

Gecede Dream Theater en son albümü Black Clouds and Silver Linings ile yılın albümü kategorisinde aday gösterildi. Star akınına uğrayan geceye katılanlardan bazı isimler şöyle : Jimmy Page-Led Zeppelin, Pete Townshend-The Who, Ron Wood-The Rolling Stones, Brian May-Queen, Joe Perry-Aerosmith, Jeff Beck, Paul Rodgers-Bad Company, Iggy Pop, Slash-Guns N Roses, Tony Iommi-Black Sabbath, Ginger Baker-Cream, Chrissy Hynde-The Pretenders, Carl Palmer-ELP, Iron Maiden, Anthrax, Anvil, Marillion, ZZ Top, Uriah Heep ve Mott The Hoople üyeleri.

Kazananların listesine şu adresten :

http://www.classicrockmagazine.com/news/iggy-pop-awarded-living-legend-at-classic-rock-roll-of-honour-2009

Bazı paparazzi fotoğrafları için ise şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

http://wireimage.com/ItemListings.aspx?igi=399520

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.