HOME Forum Offline

Forumumuz bazı kötü niyetli kullanıcılar tarafından tekrar yapılan, adına hack dedikleri aşağılık saldırıda hasara uğratıldı.

Hiçbir çıkar amacı olmayan tüm gayesi sadece insanları bir araya toplamak olan HOME 'a bu kişiliksiz saldırıyı gerçekleştiren insanları kınıyoruz ...

Forum artık uzun bir süre sizlerle olmayacak. Yeni forum versiyonu tamamen benim kodlamam olacak. Bu kodlama süreci en fazla bir ay sürecek.

Yeni versiyonda köklü değişikliklere gidilecek. Her isteyen foruma üye olamayacak. Yapılan başvurular bizim onayımızdan geçmeden aktifleşmeyecek. Bununla beraber eski database 'imiz tamamen silinmiştir.

Eski forum üyeleri yeni sisteme temizlenerek aktarılacak. Üye oldukları günden bu zamana kadar foruma hiç mesaj atmamış üyeler yeni versiyonda ne yazıkki yer alamayacak.

Yaşanan son günlerdeki olaylar sebebiyle bu katı kararlar alınmak zorunda kalındı. Bu Kişiliksiz insanlar adına Tüm HOME ziyaretçisi ve aktif forum kullanıcılarından ÖZÜR DİLİYORUZ.

Kısaca HOME Forum artık herkese hitap etmeyecek. Daha rahat ve daha güvenli bir Forum da görüşmek üzere ...

Forum açıldığında mail adresinize bilgi gönderilmesini istiyorsanız : Ana sayfamızdaki mail listesi başlığı altındaki forma kayıt olunuz.

Paylaş : FacebookTwitterGoogleFriendFeedMySpaceLive

Yeni yorum gönder

  • Yeni yorum göndermek için giriş yapmış olmanız gerekiyor. Aşağıdaki butona tıklayarak FaceBook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.